Kurumsal

"40 yıldır kalite ve özgüvenini yitirmeden halkımıza hizmet vermeye devam ediyoruz."

Şirketimiz, 1978 yılında kurulmuştur.

1000'e yakın yaptığımız insan ve yük asansörleri ile piyasamızın ve halkımızın gururu olmuştur.

2004'te çıkan A.B uyum yasası çerçevesinde bulunan CE uygulaması ile
ASANSÖR STANDARTLARI'mızı üst seviyelere çıkarmıştır.

Kalite, Güven ve Hizmetin adresi Hofman Asansör.

Kalite Politikamız

Hofman Asansör hizmet verdiği, asansör montaj, revizyon, bakım ve arıza konularında müşterilerine daha iyi ve güvenli hizmet verebilmek için İSO 9001 2000. 95/16AT Asansör yönetmeliği EN81-1ve EN81-2 standartlarına uygun bir kalite yönetim sistemini uygulamaktadır.

Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak amacıyla sosyal sorumlulukları ve yasal yükümlülükleri eksiksiz yerine getirir. Eğitimli personel ile hizmet verir. Karşılıklı faydaya dayanan uzun süreli tedarikçi ilişkileri sunar.
Detaylı bilgi

Misyon ve Vizyon

1978 yılından bu yana bir geçmişi olan Hofman Asansör lider ve örnek bir topluluktur. 2000'li yıllarda dünyamız ve memleketimiz hızlı bir değişim içindedir. Bu rekabet ortamında ilkelerinden ödün vermeden liderliğini korumak amacındadır. Geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da Türkiye'nin en iyi Sanayi Grubu olma başarısını sürdürdü.

Hofman Asansör, vergi, fon ve sosyal kesintilerle ilgili mükellefiyetlerini eksiksiz yerine getirerek Hazine'ye doğrudan önemli katkıda bulunurlarken, yurt sathındaki bayileri ile olan ilişkilerinde belge ve kayıt düzeninin sağlıklı tesisine de uygun zemin yaratmaktadır. Kalitede, hizmette, ikmal kaynakları ve bayi ilişkilerinde, hissedarlara sunulan yatırım seçeneklerinde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğu bu imajı korumak ana hedefidir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkesidir.
Detaylı bilgi

Sosyal Sorumluluk

Sosyal sorumluluklarımızın başında can emliniyeti ve İnsan sağlığı gelmektedir.

1978 Yılından bu güne başta kurucumuz ve tüm personelimiz konuyla alakalı üzerine düşen gorevleri yerine getirmektedir.
Detaylı bilgi
Çağrı Merkezi
       0850 333 43 66